אודותינו

מי אנחנו?

חברת Safeway היא חברת בוטיק המתמחה בתחום מיגון מערכות, סייבר ואבטחת מידע הפועלת משנת 2009.

מעל לעשור טובי המומחים שלנו מספקים שירותים בתחומי הסייבר ומיגון מערכות IT לארגוני Enterprise ומאפיינים ארכיטקטורת מיגון רשת, הן בסביבה הפיזית והן בסביבת הענן. כל זאת תוך שימת דגש על מומחיות, התמקצעות והבאת הפתרונות המדויקים הנחוצים באופן אישי לכל ארגון וחברה.

Safeway מתמחה בפרויקטים מסוג "קצה לקצה" בנושאי תשתיות ואבטחת מידע ומבצעת בהצלחה פרויקטים חוצי ארגון בדגש על מתן מענה לסיכונים הניצבים בו ברבדים השונים. המשימה שלנו היא לאפשר לארגון שלך לפעול באופן בטוח, להציע ולהטמיע את הפתרונות המתקדמים המתאימים לארגון וכל זאת תוך ייעול המשאבים ושיתוף פעולה מלא עם צוות העובדים והמערכות שכבר קיימות.

כחלק מהשירות אנו מציעים ללקוחותינו זמינות מלאה ומענה סביב השעון 24/7 וכן מציבים מומחים מטעמנו באתר הלקוח למשרה מלאה או חלקית, על פי הצורך והדרישה.

סוד ההצלחה שלנו טמון בצוות המיומן והמקצועי, בשירות חסר פשרות, למידה מתמדת ושימוש בטכנולוגיות המובילות בשוק.

מדוע ארגונים בוחרים להיות שותפים שלנו?

Safeway היא חברת אינטגרציה מובילה בתחום שירותי אבטחת מידע והטמעת מערכות בפרויקטים מורכבים וחוצי ארגון. החברה מספקת שירותים כוללים במיקור חוץ ובהשמת עובדים. אנו חוסכים ללקוחותינו משאבים על ידי מציאת הפתרונות הטובים ביותר למשימת ההגנה וכל זאת כשאנחנו מביאים בחשבון את הנכסים הנוכחיים שכבר קיימים בארגון.

השותפים שלנו נמצאים במרכז ההצלחה כשהתפקיד שלנו הוא להתאים את הטכנולוגיות לדרישות העסקיות של הארגון ולרגולציה. אנו מספקים פתרונות בהלימה מלאה לשינויים בעולם הסייבר והאיומים הגוברים בעולם בכלל ובישראל בפרט.

חשוב לנו לשתף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים בארגון ולתת פתרונות שיתאימו לשותפים שלנו אשר דורשים בכל פעם את הטוב ביותר. ראייה ארוכת טווח, התאמה לדרישות מיגון ביטחוניות, התאמה לרגולציה ועמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר מאפשרות לנו להעניק לך את הפתרונות הנכונים שיאפשרו לכל הגורמים בארגון לעבוד בצורה רציפה ובטוחה.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי המפתח ומשתמשים במשאבים הקיימים. Safeway מלווה את הארגון ביצירת מתווה, ייעוץ לפתרונות המתקדמים והמתאימים ביותר, הטמעת המערכות הנדרשות והמשך ליווי והגנה על פי הצורך של הארגון.

 

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לספק מענה מקצועי ואיכותי לכל אחד מלקוחותינו: לפני תחילת הפרויקט, במהלכו ובליווי מלא לאחר שסיפקנו את הפתרונות הטובים ביותר.

אנו מחויבים ללקוחותינו ולאתגרים שעומדים בפני הארגון שלהם: לעמוד בדרישות הגנת הסייבר, לספק מעטפת מיגון ואבטחת מידע ארגוני ללא פשרות, לאפשר המשכיות עסקית ולהעמיד את הצוות הטוב ביותר לכל משימה.

גלילה למעלה