הגנה בענן

שימוש בתשתיות ענן הפך לדבר שבשגרה, אך גם לדבר שהביא איתו איומים חדשים וניסיונות פגיעה שמהווים סכנה ממשית לארגון.

הגנה בענן

לצד היתרונות הרבים של פתרונות הענן יש להטמיע פתרונות מתקדמים למיגון  Iaas, Saasהן בתצורה היברידית והן בתצורת ענן מלאה. אבטחת מידע בענן שונה מאבטחת התשתיות הפנים ארגוניות והיא דורשת התמחות, התמקצעות ויישום הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר.

בישראל הרגולציה לא מאפשרת לכל סוגי החברות והעסקים לעלות לענן. כתוצאה חלק נמנעים לחלוטין משימוש בפתרון המתקדם וחלק מעלים אליו סביבות קטנות בלבד. בין אם הארגון עלה באופן חלקי או מלא לענן ובין אם עוד לא, אנחנו מספקים פתרונות שירותי ענן CCSM – Cloud Cyber Security Services המאפשרים לך להרים סביבת ענן מוגנת שתדבר עם הסביבה הפיזית הקיימת.

המשימה שלנו היא לתת לך את הביטחון, בעלייה לענן ובהתנהלות מאובטחת. אנו עושים זאת בתצורה היברידית, אפיון נקודתי והטמעה של מערכות ההגנה הנכונות.

 

 

צוות Safeway מתמחה בליווי עלייה לענן והטמעת מערכות הגנה

Safeway דואגת לך ולמידע שלך בכל מקום. ההתמחות שלנו בתחום MCSM- Managed Cyber Security Services מאפשר לנו לתת לך פתרונות מנוהלים על פי דרישה. כל זאת כדי להבטיח לך שבחרת את תצורת הענן הנכונה ושהמידע שעלה אליו מוגן ובטוח. הצוות המקצועי שלנו יבחן את צרכי הארגון, יתחשב בדרישות רגולטוריות, ימליץ על פתרונות וילווה את העלייה לענן ואת תהליך אבטחת המידע לאחר שכבר החל השימוש.

השימוש בטכנולוגיית הענן ממשיך לגדול, להתפתח ולשמש עוד ארגונים וחברות, לא רק בתחום הטכנולוגי. הצוות המקצועי מכיר את טכנולוגיית הענן, פתרונות ההגנה, מבין את הרגולציה הנדרשת מהארגון שלך וידאג לבחון סיכונים, למצוא את הפתרונות הנכונים וליישם את תהליך ההטמעה.

אנחנו כאן בשבילך גם בענן

ליווי עלייה לענן > איתור נקודות חולשה > המלצה והטמעת פתרונות > ליווי משלב התכנון ועד ליישום הפתרון הטכנולוגי.

גלילה למעלה