אבטחת מידע רגיש ומניעת זליגת מידע

כל מידע בארגון יכול להיות מידע רגיש בקונסטלציה מסוימת. גורמים זדוניים מנסים לחדור אל הארגון, אל המידע ולהגיע אל הנכסים הרגישים במטרה לגרום נזקים. בהגנה מפני זליגת המידע הארגוני והמידע הרגיש נבין מהו הנכס הרגיש, מאיפה עלולים לפרוץ אליו ונבחן את הגדרות הביטחון הנדרשות.

DLP and Sensitive Data

מידע רגיש יכול לדלוף בתוך הארגון ומחוצה לו. זאת כתוצאה מתקיפה שמגיעה מבחוץ או בשל שימוש שגוי במערכות השונות שנעשה בתום לב. תהליך השמירה על המידע כולל התייחסות לכלל רכיבי הארגון הנושאים מידע שמבחינת הארגון שלך הוא מידע רגיש. יש לבצע קטלוג של המידע, מיפוי והגדרת הנכסים הרגישים. יש להכיר את נקודות החולשה כדי להבין כיצד הגורמים העויינים ינסו להגיע אליך ולבחור את החיבורים הנכונים שישמשו כמערך הגנה על הארגון.

DLP and Sensitive Data כולל הגנה על כלל הנתונים ועל תעבורה יעילה ובטוחה. המטרה היא לשמור על הנתונים הרגישים על ידי זיהוי כשלים מבעוד מועד, התרעה מיידית על כל ניסיון זליגה ועצירתו בזמן אמת. כל זאת בניסיון למזער פגיעה בפעילות השוטפת של הארגון.

 

להגן על כל מידע, בכל מקום

בתהליך DLP and Sensitive Data המטרה היא להצליח לקטלג את המידע ולהגן על זליגת המידע בכל מקום בו הוא נמצא. ככל שהמערכות מתקדמות כך ישנן יותר נקודות שמכילות מידע שבתנאים מסוימים עשוי להיות רגיש. האקרים וגורמים עויינים יחפשו את הפרצה ואנחנו נמנע אותה מראש.

Safeway מגינה על כל המידע שיש לארגון שלך, בכל מקום בו הוא קיים. המידע יכול להיות בנקודות הקצה בחברה, הוא יכול להיות בדוא"ל של העובדים ואפילו בשיחות הצ'אט. כל נקודה כזו חייבת להיבחן, לקבל שכבת הגנה מתאימה ולפעול באופן שוטף ובטוח.

Safeway נותנת לך מגוון רחב של פתרונות הכולל בין היתר:

Application Firewall

Full network analysis and visibility

Network forensics

Lateral movement

Authentication

Network access control

VPN access

Firewall

IPS/IDS

גלילה למעלה