ארכיטקטורת סייבר

מוצרי אבטחת המידע לא יכולים להיות מנותקים זה מזה. הם חייבים לעבוד במקביל, בחפיפה, בשיתוף פעולה כך שהארגון יוכל לפעול באופן רציף ובטוח.

בתהליך ארכיטקטורת סייבר יש לאפיין ולהקים את מערכות ההגנה ולזהות אנומליה. הארכיטקטורה משמשת כמפת דרכים עתידית המותאמת לצרכים העסקיים ולדרישות אבטחת הסייבר של הארגון. לאורך הדרך נבחן את הדרישה העסקית, את דרישות אבטחת המידע והסייבר, את דרישות הרגולציה ובנוסף נתחשב באתגר התקציבי. לכל ארגון יש פתרונות רשת שכבר נרכשו וניקח גם אותם בחשבון.

בסיום התהליך יהיה לך מיפוי של כל הצרכים של הארגון ככל שהדבר נוגע לאבטחת מידע וסייבר. יהיו לפניך המלצות לפתרונות נוספים שהארגון צריך וכן מידע כיצד להטמיע כל פתרון כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר. המיפוי יאפשר לך לראות את התמונה המלאה של המצב המצוי והרצוי ובהתאם ניתן יהיה לבנות את התקציבים והפרויקטים העתידיים.

התוצאה – התנהלות בסביבה בטוחה, מוגנת והרחקת תקיפות על הארגון.

 

צוות Safeway לחיבור וסנכרון מערכות המידע באופן בטוח

Safeway שומרת על הארגון שלך מפני כל גורם שעלול לנסות להזיק לו. המטרה של ארכיטקטורת סייבר היא לדאוג שכל יחידות המידע וכל מוצרי אבטחת המידע יעבדו באופן מסונכרן, רציף ובטוח. אנו בוחנים את נקודות החולשה הנוכחיות, מתאימים את הפתרונות הנכונים ומטמיעים אותם.

הצוות שלנו ילווה אותך לאורך כל הפרויקט, מזיהוי הסכנות דרך בניית ארכיטקטורת סייבר, הטמעת הפתרונות והמשך ליווי במיקור חוץ על פי הצורך.

 

מזיהוי הסכנות והאיומים ועד למתן פתרונות והטמעה

זיהוי אנומליה וסכנות > תכנון ארכיטקטורת סייבר > בחינת הפתרונות המתאימים > הטמעת פתרונות > ליווי מלא של הארגון.

גלילה למעלה