הגנת שרתים ומידע מאוחסן

השרתים ונקודות האחסון מחזיקים את כל המידע הרגיש. לכן יש צורך להגן הן על המשאבים הפיזיים שבארגון והן על המשאבים הוירטואליים. כל נקודה אשר מכילה מידע עומדת בפני סכנה ואת ההגנה יש לבנות בהתאם לאיומים, לאופן הפעילות של הארגון, המשאבים הנוכחיים הקיימים ובהתחשב בשינויים עתידיים.

Server & Storage Security

תהליך ההגנה על השרתים מתחיל בהבנת המערכת שלך, הגורמים אשר עלולים להוות איום ומתן המלצות על הפתרונות הנכונים ביותר. לאחר שנבנה מתווה הגנה נוכל להטמיע את המערכות השונות ונמשיך ללוות ולהגן עליך, בשירות מיקור חוץ ובהשמת עובדים.

Server & Storage Security – הגנת שרתים ואחסון המידע שומרת על כל מידע בארגון שלך, בכל מקום שהוא נשמר, על גבי מכשיר פיזי או בפתרונות הוירטואליים.

 

למנוע מגורמים לא מורשים לעשות נזק

הגנה על שירותים ומידע מאוחסן מונעת מגורמים לא רצויים להגיע אל המידע ולגרום נזק. הצעדים לאבטחת המידע כוללים הבנת האיומים, הוספת שכבות הגנה וניטור מתמיד של הפעילות המתרחשת בארגון. שכבות הגנה יכללו תוכנות שונות ומערכות אשר יודעות לזהות סכנה, להתריע בפניה ולמנוע את חדירתה.

Safeway מגינה על הארגון שלך. אנחנו מאתרים את נקודות החולשה, בוחנים את המשאבים שכבר נמצאים בשימוש בארגון ויוצרים מתווה הגנה. לאחר בחירת הפתרונות נבצע הטמעה ונמשיך ללוות ולפקח על הסכנות על פי דרישה.

Safeway נותנת לך מגוון רחב של פתרונות:

Virtual patching, hardening

Advanced local IPS solution

Signature-less security

Application isolation

Agentless security

Operation system security

גלילה למעלה