ניהול סיכונים ומבדקי חוסן

תחום אבטחת המידע דורש הסתכלות על כלל הסיכונים הקיימים בשימוש בטכנולוגיות דיגיטליות. בתהליך ניהול סיכונים ומבדקי חוסן מתבצע מיפוי של הסיכונים ובהתאם מתקבלות ההחלטות הנכונות להגנת המידע.

הסכנות קיימות כל הזמן ולכן יש לבצע בדיקות יזומות, לאתר את כלל הסיכונים שיכולים להוות איום על הארגון ולהזמין מבחני חוסן אפליקטיביים ותשתיתיים. אנו מבצעים ניהול סיכונים ומשתפים פעולה עם חברות מקצועיות המתמחות בביצוע מבדקי חוסן, מקבלים את התוצאות, מציעים פתרונות לייעול מערך אבטחת המידע, מנתחים את הסיכונים ודואגים להביא המלצות מתאימות.

ניהול סיכונים ומבדקי חוסן מובילים לקבלת החלטות נכונות ובטוחות עבור הארגון. ניתוח הסיכונים המנהלתיים מהווה בסיס לבחירת הפתרונות שיובילו לעמידה בדרישות הרגולטוריות. אבטחת המידע מתבצעת בשתי שכבות הגנה: כשאנחנו מטמיעים את הפתרונות וכשאנו מביאים גוף בקרה חיצוני נוסף. כל זאת כדי להבטיח הגנה מקסימלית על הארגון.

 

צוות Safeway מאתר את הסכנות והאיומים

Safeway מאבחנת את הארגון על כל חלקיו, מזהה את נקודות החולשה, מעריכה את רמת הסיכון ומבצעת מיפוי של הסכנות השונות. הידע המקצועי משמש כבסיס לקבלת החלטות, מציאת פתרונות הנכונים לארגון ולסיכונים ובכך ממזערת את הסכנות.

הצוות שלנו מבצע מבדקי חוסן אפליקטיביים ותשתיתיים מתוך מטרה לאתר נקודות חולשה בארגון, להעריך את יעילות מערך אבטחת המידע ולצורך מתן המלצות לפתרונות הטובים ביותר שיאפשרו לארגון לפעול בצורה בטוחה.

 

מיפוי סיכונים והטמעת פתרונות הוא המפתח להגנת המידע בארגון
ביצוע מבדקי חוסן > בחינת יעילות מערך אבטחת המידע > ניתוח סיכונים > הכנה לעמידה בדרישות רגולטוריות.

גלילה למעלה