שירות ניהול אבטחת מידע

ניהול אבטחת מידע כולל ניהול סיכונים, זיהוי נקודות החולשה של הארגון מבעוד מועד ומתן מענה על דרישות רגולטוריות.

שירות ניהול אבטחת מידע

מניעת סכנות היא הדרך הטובה ביותר להתנהל בארגון ולשמור על המידע ועל הלקוחות. הגורמים הזדוניים והמזיקים רבים ולכן יש לקבוע את המדיניות הנכונה להגנה. המדיניות תקבע איך נכון להתנהל ותשמש כמתווה על פיו יתקבלו החלטות וימצאו הפתרונות הנכונים.

שירות ניהול אבטחת מידע פועל למען הארגון, עם הארגון ובשיתוף פעולה מלא של אנשי המפתח שלך. אנו עובדים יד ביד עם העובדים ולחילופין יכולים לספק שירותי השמה ומענה במיקור חוץ. כחלק מהתהליך ננתח את צרכי הארגון, נבין את נקודות החולשה שלו וניתן את המתווה שיעזור לארגון להיות מוגן ובטוח.


צוות Safeway לניהול אבטחת מידע

Safeway נמצאת לרשות הארגון כדי שהוא יוכל להתנהל באופן בטוח ותוך הגנה מפני ניסיונות פריצה למערכות המידע, ריגול תעשייתי, סוסים טרויאנים ואחרים. כחלק משירות זה אנו נדאג להבין את הצרכים, את הרגולציה ודרישות המערכות השונות.

הצוות שלנו עומד לרשותך ודואג לך כאחד העובדים בתוך הארגון. אנו נעבוד בשיתוף פעולה מלא ופורה עם כל אחד מהעובדים הקשורים בתחום אבטחת מידע. מבחינתך, הצוות הטוב ביותר נגיש במיקור חוץ, על פי הצורך ועם שירותי השמה שחוסכים לך משאבים בגיוס וניהול עובדים נוספים.


ניהול אבטחת מידע במיקור חוץ

להבין את הדרישות המלאות > לאתר את נקודות התורפה של הארגון > לקבוע מדיניות בשיתוף פעולה מלא עם העובדים > כל זאת במיקור חוץ.

גלילה למעלה